Zapraszamy na kwietniowe Rękoczyny w Wytwórni – odbędą się warsztaty introligatorskie, szycia, ceramiki i stolarskie. Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły, nie zapomnij zapisać się do newslettera. Do zobaczenia!

\\
INTROLIGATORSTWO
Podczas warsztatów Anią z Pracowni Po Prostu zrobisz swój własny notes, w twardej płóciennej okładce z grzbietem.

Termin: wtorki 7 i 28 kwietnia, 18.00-20.00
Koszt: 70 zł/os
Zgłoszenia: https://wytworniaintroligatorstwo1.evenea.pl/

\\
PODSTAWY SZYCIA – CIEPŁE BAMBOSZE

Z Asią i Magdą, naszymi członkiniami z SAPU, zrobisz ciepłe domowe bambosze. Kapcie mają specjalną podeszwę z cienkiej skóry, ciepłą podszewkę, a na zewnątrz wykończone są polarem (w różnych kolorach). W warsztaty przeznaczone są dla osób początkujących, nawet takich, które nigdy nie używały maszyny do szycia. Każdy z uczestników będzie miał do dyspozycji maszynę do szycia, komplet materiałów i profesjonalny instruktaż.

Termin: wtorek 14 kwietnia 18.00-21.00
Koszt: 90 zł/os
Zapisy: https://wytworniaszycia.evenea.pl/

\\
CERAMIKA
Warsztaty rozłożone są na dwa spotkania – podczas pierwszego spotkania poznacie możliwości jakie daje glina, dowiecie się jakie są rodzaje mas ceramicznych i nauczycie się podstawowych metod budowania ceramiki oraz zrobicie swój własny projekt, który następnie zostanie wypalony. Drugie spotkanie będzie poświęcone zdobieniu, lecz również będzie można podczas niego przygotować swój projekt.

Terminy:
piątek 17 kwietnia, 17.00-20.30 – teoria i przygotowanie projektów
piątek 8 maja, 17.00-20.00 – zdobienie i szkliwienie/przygotowanie projektów

Koszt:
1 spotkanie – 60 zł/os
2 spotkania – 100 zł/os
Zapisy: https://wytworniaceramika.evenea.pl/

\\
WARSZTATY STOLARSKIE
Konkretne warsztaty stolarskie, z których wyjdziecie z własnym meblem i zestawem umiejętności. Szczegóły owiane tajemnicą – śledźcie aktualności lub piszcie do Olgi i Asi z Erski.

Termin: 24-25 kwietnia
Zgłoszenia: erska.kontakt@gmail.com.