\\Wytwórnia\\ ma już 3 lata!

Z tej okazji zapraszamy Was na nasze urodziny! Widzimy się 11 czerwca 2016 na Ślusarskiej 9!

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy*!

W programie:

1. Sitodruk z MADU Studio:
Przynieście swoje koszulki, torby z materiału, poszewki na poduszki i co tylko Wam przyjdzie do głowy, i wydrukujcie na nich naszą urodzinową grafikę. Będziecie mieli okazję spróbować swoich sił w druku ręcznym, a  MADU Studio opowie Wam wszystko co chcielibyście wiedzieć o sitodruku.

2. Warsztaty stolarsko-tapicerskie z ReKreacja – pracownia mebla*:
Przychodzicie z pustymi rękami, a wychodzicie z własnoręcznie wykonanym drewnianym stołeczkiem z siedziskiem obitym gąbką i kolorowym materiałem. Takie mini warsztaty to fantastyczna okazja by zdobyć podstawy do swoich własnych stolarsko-tapicerskich działań.

3. Wstęp do ceramiki z AT the moment ceramics*:
Na warsztatach będziecie mogli zrobić tacki i miseczki z masy papierowej, stosując metody, które sprawdzają się również w przypadku lepenia z gliny. Dowiecie się wszystkiego o pracy w masie papierowej, i przekonacie się czy ceramika może stać się Waszym powołaniem.

4. Recykling ubraniowy czyli szycie z familove:
Przynieście swoje ubrania i dajcie im nowe życie! Sukienka ze starej koszuli i spodni po pradziadku? Nie ma problemu! Pod czujnym okiem familove Wasze nienoszone ubrania zyskają zupełnie nowy wymiar. Ograniczyć Was może tylko własna wyobraźnia.
Ilość maszyn do szycia jest ograniczona, więc może trzeba będzie chwilę poczekać na swoją kolej :)

5. Warsztaty portretowe techniką fotografii otworkowej z Basią Budniak*:
Na warsztatch zgłębicie zagadnienia światłoczułości i czasu, poznając tajniki fotografii otworkowej w wytwórniowej ciemni. Zbudujecie w pełni funkcjonujący aparat typu pinhole i zrobicie nim pamiątkowe portrety, które od razu wywołacie.

7. Vintage Day na Zabłociu z Lucky Girl / Original Vintage:
Urodzinowe targi vintage, na których będziecie mogli znaleźć prawdziwe unikaty! Targi prowadzone są przez Lucky Girl / Original Vintage.

*Uwaga! Ilość miejsc na niektóre warsztaty jest ograniczona, szczegóły i sposób zgłoszeń będą pojawiać się na stronie wydarzenia: www.facebook.com/events/999744320122668/

Przez cały dzień będziecie mogli pokrzepić się najlepszą kawą na Zabłociu od Coffeece, a po południu zapraszamy Was na urodzinowego grilla!

Wszelkie aktualizacje i informacje na temat zgłoszeń będziemy podawać na naszym facebooku: www.facebook.com/WytworniaKrakow/ , więc bądźcie czujni!

 

warsztaty_stolarsko-tapicerskie

wstep_do_ceramiki

sitodruk

fotografia_otworkowa

warsztaty_szycia

vintage_day

kawa

grill

IMG_7649        IMG_7650