WYTWÓRCY

ŁĄCZY NAS KREATYWNOŚĆ

W krakowskiej Wytwórni poznasz ludzi różnych profesji, każdego z inną perspektywą i innym doświadczeniem, każdy z nich może wnieść coś do Twojej pracy. Pytanie, co Ty chcesz wnieść do ich pracy? ;)

Agnieszka Tyrybon
AT The Moment Ceramics
atthemomentceramics.pl
Agnieszka to zdecydowanie projektantka multidyscyplinarna. Absolwentka Wydziału Form Przemysłowych na ASP w Krakowie, właścicielka i projektantka marki AT the moment ceramics. Na co dzień zajmuje się projektowaniem graficznym w firmie reklamowej KUC. Po pracy pochłania ją tworzenie własnej kolekcji ceramiki użytkowej, malarstwo oraz rysunek. W wolnych chwilach Agnieszka uczy się nowych rzeczy, planuje podróże i marzy o lataniu.

Basia Budniak
Barbu Studio
basiabudniak.com
Basia to fotografka uzależniona od światła i kolorów, choć nie stroni od zakamarków ciemni, gdzie w oparach chemii wywołuje czarno-białe zjawiska. Kocha pracę z ludźmi – portrety i historie. Maniaczka nowinek technicznych z dziedzin przeróżnych. Ostatecznie i tak wszystko służy wizualności – nawet jak tego nie widać! Współpracuje z Fundacją Sztuk Wizualnych, prowadzi warsztaty fotograficzne, pracuje twórczo.