Mieszkasz w Małopolsce? Interesujesz się rzemiosłem, rękodziełem lub projektowaniem? Myślisz o związaniu swojej kariery zawodowej z branżą kreatywną? Chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca w warsztacie kreatywnym? Jeśli tak, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Na warsztatach dowiesz się z jakimi wyzwaniami wiąże się prowadzenie warsztatu kreatywnego, jak w praktyce wygląda praca współczesnego rzemieślnika, jakie są plusy i zagrożenia związane z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w tej dziedzinie. Poznasz historie rzemieślników posiadających dobrze prosperujące firmy i dowiesz się co zdecydowało o ich sukcesie. Podczas pracy w grupach przeanalizujesz przykładowy pomysł na biznes, określisz oczekiwania potencjalnych klientów i zaplanujesz promocję produktu.

Udział we wszystkich warsztatach jest bezpłatny!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką rzemiosła, rękodzieła oraz idei handmade i zrób-to-sam (DIY), którzy chcieliby założyć swoją działalność gospodarczą związaną z tymi dziedzinami, studentów branż kreatywnych oraz początkujących przedsiębiorców-rzemieślników.

Na warsztatach zdobędziecie nie tylko istotną wiedzę oraz praktyczne informacje, ale też inspiracje, które pomogą Wam wzbudzić wiarę we własne możliwości i skłonić do podjęcia działań w stronę przekucia swojej pasji w prosperujący biznes!

W celu zgłoszenia się na dany warsztat kliknij w przycisk “Zarejestruj się” i wypełnij krótki formularz. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Termin:
19 sierpnia 2020
godz. 17:30 – 20:30 (3h)

Miejsce:
Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego
ul. Szujskiego 66
ZOBACZ NA MAPIE

MAMY KOMPLET!

Termin:
21 sierpnia 2020
godz. 17:30 – 20:30 (3h)

Miejsce:
Oświęcimskie Centrum Kultury
ul. Śniadeckiego 24
ZOBACZ NA MAPIE