Mieszkasz w Małopolsce? Interesujesz się rzemiosłem, rękodziełem lub projektowaniem? Myślisz o związaniu swojej kariery zawodowej z branżą kreatywną? Chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca w warsztacie kreatywnym? Jeśli tak, to te warsztaty są dla Ciebie!

Na warsztatach dowiesz się z jakimi wyzwaniami wiąże się prowadzenie warsztatu kreatywnego, jak w praktyce wygląda praca współczesnego rzemieślnika, co może decydować o jego sukcesie oraz jakie zagrożenia niesie prowadzenie własnej działalności gospodarczej w tej dziedzinie.
Poznasz historie rzemieślników posiadających dobrze prosperujące firmy i dowiesz się co decyduje o ich sukcesie. Podczas pracy w grupach przeanalizujesz przykładowy pomysł na biznes, określisz oczekiwania potencjalnych klientów i zaplanujesz promocję produktu.

Udział we wszystkich warsztatach jest bezpłatny!
Szczegółowe informacje (data, godzina, miejsce) znajdziesz poniżej. Kliknij nazwę miasta i wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką rzemiosła, rękodzieła oraz idei handmade i zrób-to-sam (DIY), którzy chcieliby założyć swoją działalność gospodarczą związaną z tymi dziedzinami, studentów branż kreatywnych oraz początkujących przedsiębiorców-rzemieślników.

Na warsztatach zdobędziecie nie tylko istotną wiedzę oraz praktyczne informacje, ale też inspiracje, które pomogą Wam wzbudzić wiarę we własne możliwości i skłonić do podjęcia działań w stronę przekucia swojej pasji w prosperujący biznes!

Tarnów

Mamy komplet! Warsztaty trwają od 17:30 do 20:00.

Wadowice

Mamy komplet! Warsztaty trwają od 17:30 do 20:00.

Olkusz

Mamy kompletą! Warsztaty trwają od 17:30 do 20:00.

Nowy Sącz

Mamy komplet, ale możesz się zapisać na listę rezerwową! Warsztaty trwają od 17:30 do 20:00.

Kraków

Mamy komplet! Warsztaty trwają od 17:30 do 20:00.