Mery Bednarz
ReKreacja – pracownia mebla
rekreacjapracownia.pl
Mery na co dzień prowadzi ReKreację pracownię mebla, gdzie zajmuje się renowacją mebli drewnianych, fornirowanych oraz tapicerowanych. Jej pasją i specjalnością są polskie i czechosłowackie meble z lat 60. i 70. XX w. W weekendy prowadzi swoje autorskie warsztaty dla hobbystów i osób zaczynających swoją przygodę z odnawianiem mebli i tapicerstwem. Drugą po renowacji, pasją Mery, są zdecydowanie góry. Im wyższe tym lepsze.

Krzysiek Kopacz
LunaDrums
lunadrums.com
Krzysiek zajmuje się tworzeniem instrumentów muzycznych od ponad 4 lat. Studiował kulturoznawstwo oraz etnologię na UMCS i UJ. Udzielał się jednocześnie w organizacjach pozarządowych, koordynował kilka projektów oraz był wolontariuszem. Z czystej ciekawości postanowił spróbować robienia instrumentów. Z czasem ciekawość przemieniła się w pasję a potem w zawód. Tak powstała jego marka LunaDrums. Obecnie na jego instrumentach grają setki osób na całym świecie – od Anglii, Francji, Niemiec przez USA aż po Australię.

Kasia Dulińska-Bochonko
MADU Studio
madustudio.pl
Razem z Dorotą Madej prowadzi MADU Studio. Grafik z zawodu i zamiłowania. Człowiek orkiestra. W MADU zajmuje się marketingiem, księgowością i kontaktem z klientami, ale najlepiej wychodzi jej projektowanie graficzne, a zwłaszcza tworzenie identyfikacji wizualnych. Perfekcjonistka. Potrafi godzinami dopieszczać, ustawiać i przestawiać, dopóki ktoś nie zabierze jej komputera. Uwielbia swoją pracę i bez przerwy wymyśla nowe kierunki rozwoju (aktualnie warsztaty z sitodruku). Prywatnie miłośniczka podróży, gotowania, dobrych książek i filmów oraz swojego kota.

Oliwier Sadlik
oliwiers.com
Człowiek wielu talentów i jednej pasji - czysto ludzkiej ciekawości. Współczesna renesansowa dusza. Uważa, że majsterkowanie to nie tylko sekwencja manualnych czynności, a rodzaj twórczej medytacji. Ba, nawet filozofia! Od 2015 roku aktywnie zaangażowany w działania koordynacyjne w Wytwórni. Maniak porządkowania i organizacji pracy w cyfrowej chmurze. Na hasło Trello, Google Drive bądź Evernote zawsze zaświecają mu się oczy. Lepiej wtedy nie patrzeć w nie zbyt głęboko ;)