W - MAPA - ISO - F

 

Wytwórnia jest doskonałym miejscem na wszelkiego rodzaju warsztaty, szkolenia, konferencje i spotkania. Poza organizowaniem wydarzeń, wynajmujemy również pojedyncze sale:

  • Ideation Room (35m2)
  • SDD (125m2)
  • lub całą powierzchnię (350m2).

Zależnie od terminu (weekend/dzień roboczy, w ciągu dnia/wieczór) i warunków udostępnienia (całość/część, wyłączny dostęp) cena wynajmu wynosi:

  • za 1h: 50 – 200 zł
  • za dzień: 500 – 1500 zł

W tym:

  • flipchart
  • projektor multimedialny
  • głośniki
  • a także dowolną ilość stołów i krzeseł

Istnieje także możliwość dostępu do kuchni i innych elementów Wytwórni (ciemnia, warsztat stolarski i pozostałe sale). Dodatkowo, oferujemy organizację cateringu.

Masz jakieś pytania? Chcesz ustalić szczegóły? W sprawie SDD kontaktuj się z Michałem pod numerem 787 686 785. Jeśli chcesz wynająć Ideation Room dzwoń do Dawida pod 503 133 328.

Duża Sala Konferencyjno – Warsztatowa (SDD)

SDD (125m2) to duża przestrzeń, idealna na większe spotkania, konferencje, warsztaty oraz wielkoformatowe przedsięwzięcia konstruktorsko-majsterkowe.

Sala jest dobrze oświetlona i posiada niezależne wejście, a jej wielkość pozwala na zróżnicowane użytkowanie.

W SDD do tej pory odbyły się między innymi:
Warsztaty Medialaby, konferencja TEDxYouth, Make Things Kraków, warsztaty wytwórcze: stolarskie, ceramiczne, renowacji mebli, druku 3D.

W zależności od konfiguracji, SDD może pomieścić […]

Ideation Room

Ideation Room (35m2) to łatwo adaptowalna przestrzeń do wszelkich aktywności, m.in: małych warsztatów, konferencji, szkoleń czy burz mózgów.

Sala jest dobrze oświetlona, z niezależnym wejściem oraz stymulującą kreatywność ścianą do pisania.

W Ideation Room do tej pory odbyły się między innymi:
Warsztaty Uniwersytetu Dzieci, szkolenia z obsługi programów graficznych, liczne konferencje, projekcie filmowe czy wieczory gier planszowych.

W […]

Michał Jarmolowicz

, , , , ,

Z zawodu ekonomista, z zamiłowania stolarz i cukiernik. W stolarstwie specjalizuje się w fornirowaniu, giętych meblach i CNC, natomiast z cukiernictwa zaczerpnął pomysł technik pracy z betonem architektonicznym. Czy beton, czy czekolada – mała różnica! Jest perfekcjonistą i realistą, który wali prosto z mostu – to połączenia sprawia, że jak nikt potrafi zająć się […]

Dawid Sobolak

,

Dawid – od dwóch lat współprowadzi Warsztat Innowacji Społecznych – organizację z ambicją rozwijania kapitału społecznego, kreatywnego i intelektualnego. Na co dzień stara się zarządzać projektami, szkoli, wymyśla kampanie reklamowe, projektuje, robi zdjęcia i udaje księgowego. Człowiek orkiestra, tylko nie gra na żadnym instrumencie. Chciałby więcej czytać, więcej słuchać, więcej oglądać, więcej wiedzieć, […]